Ara ve bul bilgi platformu

Aravbul Hakkında

Amacımız ve Vizyonumuz

Dijital ve online kullanımda kritik ( Kaynak ) bilgileri arayabilmek ve değerlendirebilmek için yetenekleri, geliştirmeye yönelik platformdur  Aravbul. Eğitici ve geliştirici bilgi ve bilişim anlayışı ile online destekçiniz olmak istiyoruz.

Toplumsal dijital gelişim, için bilgi anlayışını ve akışını geliştirmek ve yönetmek için gerekli becerileri, tarafsız ve kaynakları ile tecrübelerimize ve bilgilerimize dayanarak, siz kullanıcılarımızın, daha bilinçli dijital bilişim ve online kullanıcısı olmasını sağlamaktır Aravbul platformunun asıl amacı.

 Vizyonumuz

Dijital trendleri bilinçli kullanan, Güçlü Dijital Türkiye yaratmakta katkı sağlamak, en önemli vizyonumuzdur. Türk halkı olarak, dijital trend lerin arka yüzleri hakkında bilinçlenme ve ekonomik, politik, dijital güç ve dengeleri yöneten etkenleri ayırd edebilen ve bu yetenekleri toplumumuzun her kesimine Güçlü Dijital Türkiye çizgisi için tarafsız, kaynak ve evrensel davranış tecrübelerimiz ile aktarmak.

Dijital dünya ve sanal trendlerin marka ve çizgileri, online trend ve dijital trendlerin bilinçsiz kullanımı, ülkemizin çıkarlarına, yada gizli politik güçlerin çıkarlarına, hizmet eden gizli ve bilinçsizlik etkenlerini gelistirerek , güçlü dijital Türk toplumu yaratmak.

Aravbul ekibi yeterlilik ve tecrubeleri

Admin & Editörler

Editör başvuruları için bize e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

Kendi tecrübesine ve uzmanlıklarına güvenen arkadaşlar aranmakta. Tecrübenize ve bilgilerinize yenilikler eklemek isteyenler. Ve bizlere yenilikler ve yeni tecrübeler katmak için önemlisiniz.

Kaynaklarimiz

Aravbul.net üzerinde tek harf dahi kopyala yapıştır şekli ile iletilmez okuyucularımıza!

Her zaman uzmanlıklarımıza ve araştırmalarımıza dayalı ve kaynaklı bilgiler sizlerle paylaşılır.

Aravbul üzerinde yayımlanan her konu DMCA korumalıdır. ( Websitemiz üzerinde telif haklarımızı ihlal edenler hakkında gereği yapılır ). 

Uyumluluk

Uyumlu olmak, yani en son trendleri takipte olan ekip ortak çalışması. 

Uzmanliklar & Tecrubelerimiz

Aravbul kurucularından. Uzmanlık alanları: Yazılım Uzmanı Coder, Arama Motoru Uzmanı, Online Davranış Bilimi Uzmanı. Sosyoloji ve Eu hukuk bilimleri.

İletİşİm

Premium Kullanıcı 

Sınırlı erişim olan önemli ve eğitici içeriklere sınırsız erişim ve sınırsız kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Bir defalık ödeme ile süresiz ve sınırsız erişim için tıklayınız.

Önemli ve yeni konulardan haberiniz olsun!

Önemli ve yeni güncel paylaşımlarımızı kaçırmamak için E-posta adresinizi bize bildirmeniz mümkündür.

Takip’de Kalın…

Aravbul Online Bilgi Platformunu Takip Edin