Şekershell Alanında Kaliteli Hizmet Veren Uzun Yol Dostlarımız.

Uzun yıllar gerek ekibim ve şahsım profesyonel şekilde büyük ve önemli projelerde yer aldık. Özellikle yurt dışında hizmet verdiğimiz ve online çözümler ile geliştirdiğimiz müşterilerimiz oldu. Şirketimiz için zaman zaman kendi sunucularımız ( Server ) olmuştur. Zaman zaman kiralamışız dır.  Bir çok zamanda farklı projeler için ve hatta ekibim dışında özel projelerim ve online eserlerim için kendim farklı alt yapılar kurmuşumdur.

Bilişim sektöründe hizmet sunmak kolay iş değildir. Kaliteli ve ileriye dönük uygulamalar ve online platformlar sunmak ve geliştirmek zahmetli iştir.

Yazılım uzmanı olarak, Arama motoru uzmanı, yani kısaca web master dersek her kezin anlayacağı dilde. Mesleğinizi ne kadar titizde yapsanız, ne kadar kaliteli de yapsanız, başarınızın 50% teknik alt yapıya bağlıdır.

Kendi ekibimden uzun yıllardır deneyimi olan Networker arkadaşlarımın bile kendi sunucumuzda çözemediği yada teknik konular yüzünden projelerimizin aksadığı olmuştur.

Ancak gerek özel online projelerim için, gerek diğer projelerim için, pratiklik ve destek amaçlı Şekershell den zaman zaman hizmet almışımdır. Hatta şuan sunucularım dan biri Şekershell hizmetlerini kullanmakta.

Yıllar önce başlayan yolculuğumuz hala devam etmekte ve zaman zaman en büyük destekçimiz olarak arkamızda.

Bütün samimiyetimle şunu söylemek isterim. Şekershell hizmeti kullandığım projelerimde, hiç bir zaman yarı yolda kalmadım. Gerek teknik kalite bakımından, gerek çözüm konusunda güvenebileceğiniz en sağlam hosting, domain ve server kiralama hizmetleri veren bir kuruluştur.

Vaktimi sevdiğim işlerime ve projeme harcamak benim için önemlidir. Daha önce de belirtiğim gibi, kendi sunucularım oldu, şirketimin sunucuları oldu.

Avrupa da önemli büyük şirketlerden zaman kazanmak için hizmetler aldığım olmuştur.

Fakat Şekershell yine diyorum! Hızlı ve güçlü sunucuları bir yana, dostlarım dediğim ekibi ile hepsini her zaman solladı.

Şekershell ekibi ve kurucuları ile sektörde kaliteli hizmet veren ve güvenilir bilişim hizmetleri sunan firmadır.

Kişisel olarak ve şirket olarak hosting, domaın ve sunucu ihtiyacınızı Şekershell den temin etmenizi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Alan adi kaydi, IRC Hosting, Web Hosting, Radyo Hosting ve Reseller Hizmetinde Öncü Firma!

24/7 Teknik destek ve müşteri hizmetleri ile memnun kalacağınız hizmet…

Şekershell